नायिका पुजा शर्माले गरिन् बञ्जी जम्प, उत्सवसँगको सम्बन्ध के हो ? (भिडियो सहित)

बञ्जी जम्प आफैंमा एक डर र शाह`सको खेल मानिन्छ।यो एक शाह`सी खेल भएका कारण जिको`हिले शाहस गर्न असमर्थ हुन्छन्।यस्तो खेल खेल्दा शाहस गर्ने हरूका लागि एक प्रकारको आनन्द पनि मिल्ने गर्दछ।

मुटु कम`जोर भएका ,रोगी तथा असक्तहरूका लागि यस खेल नखेल्न पनि आग्रह गर्ने गरिन्छ।नेपाल यस्तो शाहसिक पर्य`टनको लागि एक उत्तम गन्तव्य हो जहाँ बञ्जी जम्प मात्रै नभएर पर्वता`रोहण,र्‍याफि्टङ लगायत अन्य विभिन्न खेलको आनन्द लिन सकिन्छ।

भोटेकोसीना रहेको यस बञ्जी जम्पको लागि नेपाल तथा विदेश`बाट विभिन्न पर्यट`कहरू आउने गर्दछन्।यहाँ बञ्जी जम्प गर्न आउनेहरूमा विभिन्न कला`कारहरू समेत आउने गर्दछन्।यसै क्रममा नायिका पुजा शर्मा पनि भोटेकोसी माथी रहेको बञ्जी जम्प`बाट जम्प गर्न भनेर आइपुगेकी छन्।उनी जम्प गर्नुपूर्व निकै नै उत्साही समेत बनेकी छिन्।

बञ्जी जम्प गरिसके`पछि उनले आफूलाई जम्प गर्दा आफूले गरेको अनुभव समेत सेयर गरेकी छिन्।उनले उत्सव रसाइलीसँग कुराकानीका क्रममा आफ्नो व्यक्ति`गत जीवनका केही र्‍युमर्स`हरूलाई पनि अभिव्यक्त गरेकि छिन्।उनी बेलाबेलामा विभिन्न कारणले चर्चामा आ`इरहने नायिका तथा मोडल अन्तर्गत पनि पर्ने गर्दछिन्।

उनले बोलेका अभि`व्यक्ति,गरेका क्रिया`कलाप तथा उनको व्यक्ति`गत सम्बन्ध तथा प्रेम सम्बन्धका कारण उनको चर्चा बेलाबेलामा हुने गर्दछ।उनी सामाजिक कार्यमा समेत उत्तिकै व्यस्त रहने एक कृया`शील नायिका भनेर पनि चिनि`एकी छिन्।

आज त्यी नै नायिका पुजा शर्मा बञ्जी जम्प`को अनुभव लिन भनी भोटेकोसी`माथी रहेको बञ्जी गर्ने ठाँउमा आइपुगेकी छिन्।यसै विषयमा उनीसँग गरिएको कुराकानीसहित तयार पारिएको भि`डियो तल प्रश्तुत गरिएको छ,हेरेर आफ्नो प्रति`क्रिया दिनुहोला,धन्यवाद।

प्रतिकृया दिनुहोस्