हिरा’सतमा रहेकी ज्वाला संग्रौला बारे आयो यस्तो ड’रलाग्दो खबर, अब के होला ? भिडियो हेरौ

आँफुलाई अभि’यन्ताका रुपमा चिनाउने ज्वाला संग्रौला दम्पतीको सरकारी कागजपत्र की,र्ते भेटिएपछि अहिले हिरास’तमा छन् । प्रहरी परिसर काठमाडौंका अनुसार हि’रासतमा राखेर अनु,सन्धानका क्रममा संग्रौला दम्प’तीको सरकारी लिखत की,र्ते गरेको प्रमाण फेला परेसँगै उनीहरुलाई निय,न्त्रणमा लिएर प्रहरीले अनु,सन्धान गरिरहेको छ ।

संग्रौला दम्प’तीको साथबाट जन्मदर्ता र उनका पति हिमाल उपाध्या’यबाट नाता प्रमाणित र सम्ब,न्ध विच्छे,दको कागज भेटिएको थियो । त्यसपछि ती कागजपत्रलाई प्रमा,णीकरण गर्न सम्बन्धित गाउँपालिकालाई पत्र लेख्दा फ,र्जी भेटिएको पाइएको जनाइ’एको छ ।

उनीहरु’बाट कि,र्ते कागजात भेटएपछि लामो समयसम्म हिरा,सतमा रहेका उनीहरुको सर्मथनमा आ,वाज उठ्न थालेको छ । ज्वाला संग्रौलाको बि’षायमा धेरैले आफ्नो बिचार राखेका छन पुन्य गौतमले पनि आफ्नो बिचार राखेका छन । इताजा खबरबाट

हेरौ भिडियोमा:

प्रतिकृया दिनुहोस्