रबि लामिछानेले जनमैत्री अस्पताल मेरो हैन भनेर बि’रोधीलाई स्पष्टीकरण दिएपछी, हरिले दिए यस्तो चे’तावनी (हेर्नुहोस् भिडियो)

केहि दिन अगाडी पत्र’कार रबी लामिछनेले आफ्नो आ,लोचना भएपछी आफ्नो भ’नाइ स्पष्ठ राखेका छन उनले भनेका छन ” कसैलाई स्पष्टी,करण दिन होईन, शुभेच्छु’कहरुको भावनाको सम्मान गर्दै कसैमा भ्र,म नपरोस् भनेर निकै समय खर्च गरेर अलि लामो लेखेको छु । बुँदा बुँदा पढेर मात्र प्रति’क्रिया दिनु होला ।

त्यसैले आफुले चा’हेको जस्तो मात्र सुन्न चाहनेहरुले नप,ढ्नु भए पनि हुन्छ । निकै लामो छ, समय खे,र जान्छ । बाँकी स्वतन्त्र जिज्ञा&शुहरुका लागि प्रष्ट पार्ने प्रयास गर्दैछु ।“को,भिड प्रोटो,कल अनुसार उपचार गर्दा लाग्ने खर्च भन्दा बढी रकम बिरा’मीलाई तिराउने कुनै पनि अस्पतालका वि,रुद्ध म अग्र पंक्तिमा छु । जनमैत्रीको विषयमा त झनै नि,र्मम ढंगले अद्य्य’यन गरिने छ ।

केही हप्ता’मा म आफ्नो कार्यक्रम लिएर फेरि आउदैछु, प्र,माण सहित गुना,सो लिएर आउनु होला । म तपाईंको साथमा छु । त्यति बेला प्रमाण सहित मेरै पनि जमेर बि,रोध गर्न पाइने कुराको ग्या,रेन्टी दिन्छु।” रबी ला’मिछानेले यस्तो कुरा लेखेपछी चलचित्र निर्देशक हरी उदासिले आफ्नो बिचार यसरि राखेका छन हेरौ उन’को बिचार ; इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्