सियोनाले २१ लाख डलरको औषधि चिट्ठा बाट जितिन् ,परिवार र सुभेच्छुक हर्षित

दुर्लभ रोग ‘स्पाइनल मस्कुलर एट्रो’फीबाट टाइप-१’ बाट पीडित बालिका सियोना श्रेष्ठले चिट्ठा मार्फत उ’पचार पाउने भएकी छिन् ।नोभेर्टिस म्यानेजेद कार्यक्रम मार्फत सि’योनाले विश्वको सब भन्दा महँगो जीन थेरापी “जोल्जेन्स्मा” निःशुल्क पाउ’नेभएकी छिन्।

औषधि’को लागत $ २.१ मिलियन भन्दा बढी छ।औषधि कम्पनी अर्को हप्ता लटरी औषधि पठाउन स’हमत भएको छ र साइयोना अन्ततः १२/१eep जुलाईको जेन थेरापी उनको बुबा संदीपले ज’नाएकी छिन्।

सियो’नाकि आमा नर्स अलीना गुरुंगले फेसबुक मार्फत इस्ताटस राखेर खुसि ब्यक्त गर्दै सबैलाई धन्य’वाद दिएकी छन् ।उनको संदेश यस प्रकारको रहेको छ ।

सियोना नोभे’र्टिस प्रबन्धित पहुँच प्रोग्राममा लटरी मार्फत चयन गरिएको छ। हाम्रो उपचार गर्ने डाक्टरले अन्ततः यस समाचा’रलाई पुष्टि गरेको छ। यसको म’तलव सियोनाले विश्वको सब भन्दा महँगो जीन थेरापी “जोल्जेन्स्मा” बाट लॉटरी कार्यक्रम निःशुल्क पाउनेछ।
यो हाम्रोलागि सब भन्दा ठूलो च’मत्कार समाचार हो।

औ’षधि कम्पनी अर्को हप्ता लटरी औषधि पठाउन सहमत भएको छ र सियोना १२/१ / जुलाईमा जीन थेरा’पी पाउने छ। हुर्रे …..यो केवल तपाईंको सबै प्रार्थना’हरूको कारण सम्भव भएको हो र हामीमा विश्वा’स गर्नेले। हामी सबैलाई बधाई छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्