निशा घिमिरेको अभिनय रहेको “ट्याक्सी मोटर कार” गीतको भिडियो सार्वजनिक – हे’र्नुहोस्

दुई वर्ष अघि कलाकारिता अध्ययन गर्न भारतको देह’रादून गएकी उनी स’डक दु’र्घ’टनामा परी ग’म्भी’र घा’इ’ते भएकी थिइन् । परिवारको आर्थिक अवस्था क’मजोर हुँदा उप’चार सम्भव नभएपछि उनको स्वास्थ्य अवस्था निकै ना’जुक बन्दै गइरहेको जनाइएको छ ।

तेइस वर्षीया निशाको अवस्थाबारे जान’कारी पाएपछि नवजीवन परोपकार समाजका अध्यक्ष दुर्गानाथ दाहालले समाजिक सञ्जालमा घिमिरेको तस्बिर सार्व’जनिक गरेका थिए । तस्बिरमा निशाको अवस्था द’र्द’ना’कपूर्ण देखेपछि सहयोग गर्नुपर्ने चौतर्फी आवा’ज उठ्यो । दाहालले राखेको तस्बिरमा नर्भिक अस्पतालका निर्देशक मेघा चौधरीको नजर पर्यो । चौधरीले निशालाई अस्पतालले ल्याई तत्काल निःशुल्क उपचार शुरु’आत गरिन् ।

अहिले उनको स्वास्थ्य’मा क्रमिक सु’धार आइरहेको अस्पतालले जनाएको छ । महाँकाल –४, ललितपुरकी निशालाई अस्पतालको उपचार पछि पनि पालनपोषण, हेरचाह र निरन्तर उपचारको जरुरत पर्ने भएकाले आर्थिक सहयोग स’ङ्कलन थालिएको छ । कलाकारसँग सम्बन्धित विभिन्न सङ्घसंस्थाले अहिले सहयोग गरिरहेका छन् । राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानले निशाको परिवारलाई रु ५१ हजार सहयोग गरेको छ ।
उनलाई अहिले देश तथा विदेश समेतबाट सहयोग जुटि’रहेको छ ।

उपचारमा थप सह’योगका लागि नवजीवनका अध्यक्ष दाहाल, चलचित्र कलाकार सङ्घका उपाध्यक्ष मोहन निरौला र निशाका बुवा प्रेमप्रसादका नाममा कृषि विकास बैंकमा खाता खोलि’एको छ । ‘निशा घिमिरे संरक्षण कोष’को खाता नं ०२१०४०१८८३००९०१८ रहेको दाहालले जानकारी दिए । सोमबार सो खातामा रु एक लाख ९७ हजार ५५० जम्मा भएको बता’इएको छ ।

अब हेरौं उनै निशा घिमिरेले आजभन्दा २ वर्ष अगाडी अभि’नय गरेको “ट्याक्सी मोटरकार” बोलको म्यु’जिक भिडियो:

प्रतिकृया दिनुहोस्