सबिता भण्डारी प्र’करणबारे अधिवक्ता बोर्ण बहादुर कर्किले गरे ड’ रलाग्दो खुलासा, छोरा को सँग बस्छ ?(भिडियो सहित)

आफ्नै ससुराले बुहारीको गो’प्य अ ‘ङ्ग मा छु ने जस्ता न’राम्रा ह’र्कत गरेका भिडियोहरु एकाएक मिडियामा आइरहेका छन् । परिवारभित्रै असुर’क्षित बनेका छन् नेपालमा महिलाहरु भन्दै धेरैले यस घ’टनाको वि रोध’ ग रेका छन् ।

आफ्नै बुहारीमाथि कु दृ’ष्टि ल गाउने ससुरालाई देशव्यापी रुपमा क ‘डा का र बा ‘हीको माग भइरहेको छ । यद्यपि घ’टना निकै रह’स्यमय रहेकाले प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ । के हो त वास्त’विकता रु त्यो आउन बाँकी नै रहेको छ ।

सबिता भण्डारीको माइतीपक्षले ह त्या’ नै ग रे को हो भन्दै न्यायको माग गरिरहेका छन् । घ’टनाको प्रकृति हेर्दा आफै यस्तो गरेको होइन भन्दै देश तथा विदेशमा रहेका धेरै नेपालीहरुले चौ तर्फी वि ‘रोध गर्दै आएका छन् ।

बुहारीलाई ससुराले छोरीको रुपमा हेर्नुपर्ने तर आफ्नै छोरी समान बुहारीलाई पटकपटक दु ‘र्व्य वहार गरेपछि स हन नस केर यस्तो भएको भन्ने अ ड्क’ल पनि धेरैले गरेका छन । सबैले आफ्नो आफ्नो धारणा राखिरहेका छन । यसै क्रममा अधि’वक्ता बोर्ण बहादुर कर्किले आफ्नो बिचार राखेका छन ।

हेर्नुहोस तलको भिडियो:

प्रतिकृया दिनुहोस्