मन्दिरको ढोका नजिकै बसेको कुकुरले दर्शन गर्न आउने सबैलाई आशीर्वाद दिएको भिडियो एका एक भाईरल – हे’र्नुहोस

भारत महा’राष्ट्रको सिद्धातेकस्थित सिद्धिविनायक मन्दिरमा कुकुरले आफ्नो हात हल्लाउँदै भक्तहरूलाई आशि’र्वाद दिदै गरेको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जा’लमा भाइरल भएको छ । भिडियो सोशल मिडिया प्रयोगकर्ता अरुण लिमेडियाले फेसबुकमा सार्वज’निक गरेपछि भाइरल भएको हो ।

भाइरल भिडि’योले स्पष्ट देखिन्छ कि कुकुर सिद्धि’विनायक मन्दिरको प्रवेशद्वार बाहिर उच्च स्तम्भमा बसिर’हेको र भक्तहरू मन्दिरबाट बाहिर आउने बित्तिकै कुकुरले अगा’डीको खुट्टा उठाउँछ । मानिसले शिर निहुराएपछि आशिष दिन्छ । कसैले हात अगा’डी बढाए उसले पनि हात दिन्छ ।

मन्दि’रवाट वाहिर आएका मानिसले कुकुरलाई देखे’र हात उठाए यो देखेर, कुकुरले पनि आफ्नो हात मिलाए, हातमा एक पंजा दिएर उसलाई अभि’वादन गरे। कुकुरको अर्को भिडियो आएको छ जसमा एकजना मानिस मन्दिरबाट बाहिर आए र कुकु’रको अगाडि झुके। कुकुरले आफ्नो इशारामा उनलाई इशारा गरेर आशी’र्वाद दिएर जवाफ दिए।

यी दुई भिडियो क्लि’पहरू फेसबुकमा साझा भएपछि बन्यो भाईरल । यो अहिलेसम्म १० लाख भन्दा बढी व्यक्तिले हेरि’सकेका छन्। सोशल मिडिया प्रयोग कर्ता’हरूले उक्त कुकुरप्रति आफ्नो प्रेम व्यक्त गरे र आशिष दिँदै त्यो कुकुर प्रति माया देखाए’का छन् । इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्