सम्झनामै सिमित रह्यो सविताको टिकटक, उनको सम्झनामा हेरौं उनले बनाएको यस्तो टिकटक (भिडियो)

अहिले सबैको चासोको बिषय बनेको घट’ना हो , चितवनको सबिता भण्डारी मृ त्यु प्रक’रण , केहि समय पहिले सबिताको आफ्नै घरमा झु ण्डि’ एको अ व स्थामा फे ‘ला प रे की थिईन भने यस घट’नालाई आफन्तले भने कर्तब्य गरि घ ‘टाएको भनेका छन।

चितवनको सारादानगर घर भएकी सविताको एउटा सानो बच्चा छन । सविताको आफन्तको अनु’सार उनलाई घरमा बार बार मान’सिक तथा शारीरिक त ना’ ब साथै ससुराको ग ‘लत न जर थियो भन्ने आ’ रोप लागेको छ ।

चितवनकी सविता भण्डारीको करिब एक महिना अघि र’हस्यम नि’धन भएको थियो । उनका माइतीले सविताले आफै मृ’त्यु नरो’जेको र उनलाई त्यसका लागि बा’ध्य बनाएको दा’वी गर्दै आएका छन् । प्रहरीले समेत घट’नालाई हल्का ढंगले लिएको आ’रोप उनीहरुको छ । प्रहरीले उजुरी दर्ता गर्न समेत आ’नाकानी गरेको परिवारका आफ’न्तको भनाई छ ।

लगाईएको छ भने घ’टनाको कारण पनि ससुरा भएको सुनिदै आएको छ। उनी सविताको पहिलेको टिकटक अहिले सामाजिक सं’जालमा भाईरल भएका छन। हेर्नु’होस यो भिडियो मा सविताको सम्झना । इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्