रवि लामिछाने भन्नुहुन्छ : आइपरे यु’द्ध त ल’ड्न सकिन्छ, राजनीति त के हो र ! (भिडियो सहित)

केही’ समय अघि एक हे’ल्थपोस्ट शिल’न्यास कार्यक्रमका क्रम’मा चर्चीत पत्रकार तथा सिधा कुरा जनता संग’का प्रस्तोता रबि लामिछानेले आफ्नो मन्तव्य व्यक्त

गर्दै देशमा भइर’हेको फोहोरो राज’नीतिकलाई अ”न्त्य गर्नु पर्ने तथा आ’इपरेको खण्डमा आफुले देशका लागि यु: द्ध गर्न परे पनि पछि नह’ट्ने बताएका छ्न । र आफु भविस्य’मा राजनी’तिकमा जान कुरा पनि कुनै ठुलो कुरा नभ’एको बताएका छन्।

कतिपयले सामाजिक संजा’लमा लेख्दै भन्छन्; अब दुई वर्ष कुर्नुपर्ने चु’नाव अब सम्भव त चार महि’नामा हुँदै छ । चुनाव उठ्नुस जीत तपा’इँकै हुनेछ ।” जस्ता प्रति’कियाहरु रवि लामिछा’नेको पक्षमा आइरहेका छ्न ।

त्यस्तै प्रखर वक्ता रमेश प्रसा’इले भनेका छ्न कि, “देशमा भइरहेको ब्यति’तीको बारेमा बोलेर मात्र पनि हुँदैन त्य’सलाई स’माधान गर्न सक्ने आँट पनि हुनुपर्छ । त्यो क्ष’मता बनाई आफू रास्ट्र’को जिम्मे’वारी पद’सम्म पुग्नु जरुरी छ । ”

यो भनाई उनेले एक्सन नेपाल अनला’इन टेलिभिजन यु’टुब च्यानल मार्फत रवि लामि’छानेलाई भेटे’को केही दिनमा भनेका थिए ।त्यस’कारण अब कुनै पनि बेला रवि लामिछाने राजनीतिमा न’आउलान भन्न सकिदैन । अब प्रस्तुत छ भिडियो समा’ग्री

भिडियो हेर्नुहोस:

प्रतिकृया दिनुहोस्