आँचलले कसलाई हाल्ने भइन् मु’द्दा? प्रमाण सहित उ’जुरी दिन प्रहरी का’र्यालय पुगेपछि

पछिल्लो समय सबैभन्दा धेरै सा’माजिक सञ्जालको प्र’हार खेप्ने नायीका हुन् आँ’चल शर्मा । उन’ले डाक्टर उदिप श्रेष्ठसंग विवाह गरेपछि उनका बारेमा अनेक प्रशंग जोडेर समा’चार बनाइए । कला’कारको ब्यक्तिगत जिवन सर्वसा’धारण’का लागि रोचक लाग्छन् ।

उनीहरु आफ्नो मनप’रेका’ कलाकारका ब्यक्तिगत जिवनका बारेमा जान्न चाहन्छन् । त्यसैले कलाकारका ब्यक्तिगत जिवनसंग जोडि:एका विषय मिडियामा बिक्छन् । त्यसैले कलाका’रका हरेक कृया’कलाप समाचार बन्ने गर्छन । तर कहिले काँही आफ्नो भ्युअर बढाउने वहा’नामा कलाका’रलाई अनेक ला#च्छना लगाएर पनि समाचा’र बनाइन्छन् ।

जसमा कुनै सत्य’ता हुँदैन । अनुमानका आधारमा बनाइने त्यस्ता समा’चारका कारण कला’कार पीडित हुन्छन् । पछिल्लो समय नायीका आँचल शर्मा’को विवाह जिवन र उनको विवाह पूर्वको जिवनका बारेमा अनेक अनुमान गर्दै समा’चार बनाइए । उनका श्रीमान उदिपका बारेका पनि अनुमान गरेर अने’कथरी समा’चार बने । तर उनीहरु दुवै जनाले त्यस्ता अफ’वाहको पर्वाह गरेनन् । विवा’ह पछि केही निकै पेचिला विषयमा भने उनीहरुले प्रतिकृ’या दिए ।

नायीका आँचलले दर्ता नभ’एका त्यस्ता केही युट्युव र अनलाईनले आफ्ना वारेमा त्यस्ता अफ,वाह फैला’एको बताइन् । अर्की नायी’का माल्विका शुब्बा’संगको लाइभ कुराकानीका क्रममा उनले त्यस्तो बताएकी हुन् । उनी त्यस्ता मिडिया र सा’माजिक सञ्जालको विरु’द्धमा उजुरी गर्न प्रहरी कार्या’लय टेकु पनि पुगेको बताइन् ।

उनले त्यस्ता मिडि’याको आफुसंग लिष्ट समेत रहेको उनले बताएकी छन् । तर प्रकृया निकै झण्झटिलो भएका कार’ण आफुले न्याय नपा’एको उनले बताइन् । नायीका आँ’चलले आफुले त्यस्ता युट्युव’रको लिष्ट लिएर टेकुमा गएर निवेदन पनि दिएको बताइन् । उनले त्यसरी जाँदा पनि झण्झ”टिलो प्रकृयाका कारण न्याय नपा’एको बताइन् ।

उनले कलाकार हो, सार्वज’निक ब्यक्ति हो भन्दैमा कसैको ब्यक्तिगत जि’वनका बारेमा अना’वश्यक कुरा लेख्न नहुने बताइन् । उ’नले अब त्यस्ता अफवाह फैलाउने’हरुका पछाडी आफु न’लाग्ने बताइन् । जो जिम्मेवार ब्यक्ति छ उसले त्यस्ता कुरा नलेख्ने र गैह्र जिम्मे’वार ब्यक्तिले अर्का’को इ,ज्जत उछाल्ने काम गर्ने गरे’का कारण उनी’हरुको पछाडी लाग्न छोडेको बताइन् । फेसवुकखवर

प्रतिकृया दिनुहोस्