आर्दश मिश्राको घर पुग्दा यस्तो अवस्थामा भेटिए, वुबालाई सम्झे’र पल’पल रुँदा रहेछन् (भिडियो सहित)

वीरगंज। कमेडि’यनआदर्श मिश्राको बुबा विनोद मिश्राको निधन पछि आदर्श यति बेला वुबाको काजकृ’यामा घरमै छन। नेपाली मिडियाले उनलाई सहयोग नगरेको भन्दै उनले आक्रोस पोख्दै आएका थिए । ****यो समा’चारको पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लि,क गर्नुहोस ****

वीरगञ्ज’स्थित नेशनल मेडिकल कलेज (एनएमसी) र नारायणी क्षेत्रीय अस्पतालको लापरवा’हीका कारण आफ्ना बुवाको निधन भएको भन्दै चर्चित कमेडियन आदर्श मिश्रााले केही दिन यता सामाजिक सञ्जा’लमा आफ्नो भनाई सार्वज’निक गर्दै आएका थिए।

मेरो बाबाको अवस्था यस्तो हुनुको पूरै जिम्मे’वार चाहिँ नेशनल मेडिकल कलेज (एनएमसी) र नारायणी सरकारी अस्पता’ललाई मान्छु। किनभने दुई हप्ता अगाडि बाबालाई डायलासिसमा लैजाँदा एचपीओ टू छ भनेर यहाँ डायला’सिस हुँदैन भनेर एनएमसीबाट निकालिदिएको हो। चार वर्ष बाबाले एनएमसीमा डायला’सिस गराउनु भएको हो।

प्रति डायला’सिसको सरकारले ३५ सय दिन्छ। कमाउने बेलामा तिमीहरु कमाउने, पेसेन्टलाई गाह्रो भएको बेलामा धपाइदि’ने। अनि त्यहाँ चाहिँ मेसिनहरु केही पनि राम्रो छैन। एनएमसीको कन्ट्र्याक्ट लिएको छ नेफ्रो प्लसले जुन इन्डियन कम्प’नी हो।

अनि इन्डि’याको एक नागरिक जो नेपालमा कार्यरत छ त्यसले डिसाइड गर्न पाउँदैन – कसको डायला’सिस हुन्छ कसको हुँदैन भन्ने। को बाँच्छ र को बाँच्दैन भन्ने डिसा’इड इन्डियाबाट यहाँ आएर कार्यरत गर्ने व्यक्तिले गर्न पाउँदैन। इन्डि’याको मानिस यहाँ आएर तलब खाने हो, नेपालको पेसेन्टलाई हप्काउने होइन। हाम्रो लाइफ त्य’सको हातमा छैन।

प्रतिकृया दिनुहोस्